Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


Основні правила догляду за металопластиковими вікнами

Від чого залежить строк експлуатації?

Довговічність, бездоганна робота всіх елементів та гарний зовнішній вигляд – це основні критерії яким повинні відповідати металопластикові конструкції. Встановлюючи нові вікна, кожен покупець хоче отримати якісні вироби, які будуть слугувати йому багато років і при цьому матимуть ідеальний зовнішній вигляд. Тож що впливає на ці основні якості металопластикової продукції?

По-перше, велике значення мають матеріали, з яких виготовлені вікна : в основі кожної якісної пластикової конструкції повинні бути закладені сучасні високотехнологічні матеріали та комплектуючі. Також, важливу роль відіграє і якість виконання монтажних робіт по встановленню пластикових вікон: професійна бригада спеціалістів здатна зробити значний внесок в строки експлуатації металопластикової продукції.

Але навіть якісні, професійно встановлені вікна, потребують регулярного догляду. Виконуючі прості дії, ви зможете підтримувати ваші вікна в ідеальному стані багато років і навіть десятиліть.

Як доглядати за металопластиковими вікнами?

  • Вологе прибирання вікон бажано проводити двічі на рік: перед початком літнього та зимового сезонів. Для цього вам знадобиться звичайна м’яка ганчірка та теплий мильний розчин. З їх допомогою треба ретельно протерти гумовий ущільнювач та всі частини вікна.
  • Після вологого прибирання потрібно обробити рухомі елементи металопластикової конструкції , а також ущільнювач спеціальною змазкою або синтетичним (чи силіконовим) мастилом. Такі матеріали треба наносити на елементи вікна за допомогою сухої та м’якої ганчірки.
  • Технічний огляд потрібно проводити один раз на рік, самостійно чи за допомогою професіоналів. Кваліфікований працівник повинен оглянути вікно на наявність дефектів та відрегулювати процес закривання та відкривання вікна. Також спеціаліст проводить чистку та змазку робочої фурнітури, після чого видає сервісний лист, в якому залишає відмітку о плановому огляді вікна.
  • Під час технічного огляду необхідно перевіряти стан дренажних отворів, які розташовані в нижній частині віконної рами. Треба слідкувати за тим, щоб вони не засмічувались та не перешкоджали виводу зайвої вологи.

Декілька корисних порад.

  • Для того, щоб провести самостійний технічний огляд більш якісно, ви можете придбати спеціальний комплект по догляду за вікнами. До його складу входить все необхідне, що знадобиться домашньому професіоналу: різноманітні емульсії, мастила та змазки. Придбати такий комплект можна у будь-якому магазині господарчих товарів.
  • Регулярний режим провітрювання приміщення допоможе знизити надмірну кількість конденсату на вікнах.
  • Під час ремонту, важливо оберігати вікно від потрапляння будівельного пилу, частинок піску або штукатурки. Після завершення ремонтних робіт, бажано зробити (самостійно чи за допомогою спеціаліста) прочистку та змазку віконної фурнітури.
  • Під час миття склопакетів, важливо слідкувати за тим, щоб спиртовмісний засіб для миття скла не потрапляв на гумові ущільначі.

 

Дотримування цих простих правил, допоможе вам підтримувати ваші вікна в ідеальному стані багато років.