Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ВІКНА

З настанням опалювального сезону, найбільш гостро постає питання енергозбереження. Особливо у той момент, коли доводиться сплачувати непомірні рахунки за опалення. Саме у цей час починаєш замислюватись над тим, як зробити свою оселю теплішою та затишнішою, та ще й при цьому не віддавати більшу частину зарплатні на погашення рахунків за комунальні послуги.

За статистикою, найбільші втрати тепла (до 45%) із квартир і будинків відбуваються крізь негерметичні вікна. Тільки уявіть: практично половина сплаченого Вами тепла вивітрюється разом із протягами. Саме цьому дуже важливо утримати це тепло в Вашому домі, а разом з тим і частину зарплатні, яку Ви витрачаєте на обігрів вулиці.

Енергозберігаючі вікна допоможуть впоратись із цим завданням. Підібрав оптимальний за енергоефективністю та ціною варіант, Ви зможете значно збільшити температуру та комфорт всередині вашої оселі, та завдяки цьому скоротити рахунки за комунальні послуги.

REHAU ECOSOL-DESIGN 60 – класична трьохкамерна профільна система, яка є прикладом поєднання ціни та якості. Використовується для засклення балконів, міжкімнатних та балконних дверей. Має хороші енергозберігаючі характеристики та високі шумоізоляційні властивості.

REHAU ECOSOL-DESIGN 60 – надійна профільна система, яка дозволяє відчутно скоротити витрати на оплату опалення у зимовий період.

Основні характеристики:

К-сть камер: 3

Конструктивна глибина: 60мм

Теплоізоляція: R=0,62 м2С/Вт

Звукоізоляція: до Rw, Р = 41 дБ

Макс. товщина склопакету: до 32 мм

REHAU EURO-DESIGN 70п’ятикамерна профільна система з ідеальними характеристиками. Високі показники енергозбереження забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашого будинку. Завдяки своїм конструктивним та енергозберігаючим властивостям, профільна система REHAU EURO-DESIGN 70 є універсальною та підходить для будь-яких видів засклення. Відповідає нормам теплоізоляції, які застосовуються в Україні.

Основні характеристики:

К-сть камер: 5

Конструктивна глибина: 70мм

Теплоізоляція: до R= 0,87 м2С/Вт

Звукоізоляція: до Rw, Р = 43 дБ

Макс. товщина склопакету: до 40 мм

REHAU SYNEGO – нова семикамерна профільна система класу «люкс», яка має підвищені показники термоізоляції. Інноваційна поверхня профілю HDF (High Definition Finishing) наділена відмінними характеристиками зносостійкості, завдяки чому , Ваші вікна будуть виглядати як нові багато років. За допомогою REHAU SYNEGO Ви зможете значно скоротити енерговитрати , і тим самим зменшити рахунки за опалення.

Основні характеристики:

К-сть камер: 7

Конструктивна глибина: до 88 мм

Теплоізоляція: R=1,0 м2С/Вт

Звукоізоляція: до Rw, Р = 46 дБ

Макс. Товщина склопакету: до 50 мм

REHAU GENEO – унікальна шестикамерна профільна система, інноваційний високотехнологічний продукт компанії REHAU. В основі профілю використовується запатентований матеріал RAU-FIPRO, поверхня профілю виготовлена із ПВХ-матеріала RAU-PVC. Відсутність металевого армування дозволило досягти максимальної (до 40%) легкості конструкції, у поєднанні з високими показниками міцності та надійності. Профільна система REHAU GENEO дозволяє виготовляти вікна будь-якої форми, з використанням закруглених, нестандартних елементів. Найвищі показники з теплоізоляції та шумопоглинання допомагають досягти максимального рівня комфорту та затишку у Вашій оселі.

Основні характеристики:

К-сть камер: 6

Конструктивна глибина: 86 мм

Теплоізоляція: R = 1,16 м2С/Вт

Звукоізоляція: до Pw, Р= 46 дБ

Макс. товщина склопакету: до 52 мм