Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ПРО НАС

ТОВ «Північ Вікна» – одна з найкращих та найстабільніших компаній, працюючих у будівельній галузі. Наша історія починається більш ніж 20 років тому, у 1997 році. Саме тоді нами були встановлені перші металопластикові вікна і двері у київських будинках. З того часу, ми займаємо лідируючи позиції на ринку виробництва та встановлення металопластикових конструкцій. Весь цей час ми розвивались і набували досвід, який допомагає нам вдало співпрацювати з нашими клієнтами та отримувати найкращі результати. Саме тому все більше киян обирають «Північ Вікна».

«ПІВНІЧ ВІКНА» ПРОПОНУЄ ВДАЛІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОЖНОЇ ОСЕЛІ

Ми проектуємо та вміло поєднуємо матеріали та технології, створюємо надскладні конструкції та знаходимо оптимальні рішення для будь-якого простору. Маленька однокімнатна квартира, чи великий будинок, або дача у передмісті Києва – для кожного замовлення знаходимо оптимальний варіант, як за ціною, так і за дизайном.

«Північ Вікна» проектує, виготовляє та встановлює металопластикові та алюмінієві конструкції будь-якої складності: вікна, двері, балконні конструкції, зимові сади, внутрішньоофісні перегородки, вітрини, вхідні групи в офіси, магазини та ін.

Допомагаємо підібрати колір металопластикових конструкцій, відповідно до вимог і побажань клієнта та з урахуванням особливостей дизайну приміщення. Різноманітний вибір кольорів профіля дає можливість виконати вікна та двері у одній гамі з кольорами інтер’єру, що допоможе вдало підтримати всю дизайнерську концепцію приміщення.

Комплектуємо всією необхідною фурнітурою, антимоскітними сітками, віконними відливами, термостійкими підвіконнями, засобами для догляду та ін.

Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування наших виробів.

ТІЛЬКИ НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

У виробництві вікон та дверей ми використовуємо тільки найкращі енергоефективні системи та надміцні матеріали німецького концерну REHAU, який є світовим лідером у розробленні та виготовленні полімерних матеріалів для будівельної галузі. Якість комплектуючих цієї компанії не потребує реклами. Варто відзначити те, що строк служби вікон, зроблених з профілю REHAU становить в середньому 30-50 років.

Теж саме можна сказати й про фурнітуру німецької компанії GU.

Gretsch-Unitas GmbH існує вже більш ніж 100 років і є безумовним лідером у виробництві фурнітури для металопластикових конструкцій. Відмінна якість та надійність у сукупності с передовими технологіями – так можна охарактеризувати продукцію компанії GU.

Ми пишаємось нашими партнерами та уважно слідкуємо за їх новими технологічними досягненнями, для того щоб наші клієнти отримували найкраще.

ДОТРИМАННЯ ВСІХ НОРМ І СТАНДАРТІВ

На всіх етапах виготовлення і встановлення металопластикових вікон і дверей ми чітко дотримуємось всіх вимог ДСТУ, передбачених українським законодавством для металопластикових конструкцій. Тому ви можете бути впевнені в якості та безпечності нашої продукції. Це підтверджується відповідними сертифікатами та санітарними висновками.

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ З ВЕЛИКИМ ДОСВІДОМ

Для найкращого результату важливі не тільки якісні матеріали, а ще і якісно виконана робота: від початку прийняття замовлення до моменту встановлення вікон у вашій оселі. Тому що від якості виконання монтажних робіт залежить термін експлуатації та функціональність встановлених конструкцій. Саме тому в нашій команді працюють справжні професіонали, кожен з яких має великий досвід роботи і відповідний кваліфікаційний рівень.

ГНУЧКА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ми встановили основні пріоритети у роботі – якість та гнучка цінова політика, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому серед наших замовників Київська міська Рада, Національна Академія Внутрішніх справ, Інститут урології АМН України та багато інших.

Та все ж, головні наші клієнти – тисячі киян, які з допомогою «Північ Вікна» роблять свої оселі теплішими та більш затишними.