Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


КОМПЛЕКТУЧІ МАТЕРІАЛИ ВІД REHAU та G-U

Високотехнологічні матеріали – одна з головних складових якісних виробів. Саме тому у виробництві металопластикових конструкцій ми використовуємо комплектуючі досвідчених європейських компаній.

Концерн REHAU – один з найкращих світових виробників енергоефективних систем для будівельної галузі та головний експерт з виготовлення полімерів. REHAU – поставник систем з полімерних матеріалів для найбільших автомобільних конгломератів BMW, VOLKSWAGEN AUTO GROUP (VAG), FIAT та ін. Інноваційні розробки компанії використовуються в авіабудуванні, у виробництві комплектуючих для літаків Boeing і Airbus, та болідів «Формули 1». Саме ці інновації, які не мають аналогів у світі, використовуються і в будівництві, для виготовлення віконних систем RAU-FIPRO і RAU-FIPRO X, REHAU GENEО і REHAU GENEO PHZ. В основі продукції REHAU – високі новітні технології, які відтепер також і на варті Вашого комфорту та затишку. Міцність та зносостійкість, якість та безпека за європейськими стандартами – основні характеристики віконних систем REHAU.

Компанія Gretsch-Unitas – ведучій світовий виробник техніки преміум класу для вікон і дверей. Заснована ще в 1907 році, компанія вже понад 100 років займається розробкою інноваційних інженерних рішень для будівельної галузі. GU виробляє більш ніж 500 видів фурнітури для вікон, дверей та віконних систем з будь-яких матеріалів.

Таким чином, в основі металопластикових конструкцій від «Північ Вікна» - сучасні технології та інновації, а також величезний досвід найкращих європейських компаній - виробників.