Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


➥ ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Наявність власних виробничих потужностей дозволяє нам сертифікувати нашу продукцію у відповідності до вимог ДСТУ (сертифікат U.A.11.003.00158-18), а також має багато інших переваг, як для нас, так і для наших клієнтів.

➥ ОБЛАДНАННЯ ELUMATEC

Для виготовлення металопластикових конструкцій, ми використовуємо сучасне обладнання німецької компанії ELUMATEC. На сьогоднішній день, АТ elumatec є одним з ведучих виробників обладнання преміум класу в сфері обробки профілю з різних матеріалів. Високоякісне устаткування цехів дозволяє нам виготовляти як стандартні, так і нестандартні конструкції, різної складності.

➥ ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Власне виробництво допомагає нам уникнути деяких статей витрат, які впливають на кінцеву вартість готових виробів. Завдяки цьому, наші ціни вельми конкурентоспроможні, і ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам високоякісні вироби за доступними цінами. Також, завдяки тому, що ми працюємо напряму з замовниками, нам вдається легко тримати зворотній зв’язок і швидко реагувати на будь-які завдання поставлені перед нами.

 ➥ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ НА ВСІХ ЕТАПАХ ВИРОБНИЦТВА

Ми ретельно контролюємо виготовлення металопластикових вікон на всіх етапах, для того щоб запропонувати Вам якісні вироби. Суворе дотримання всіх норм і стандартів, передбачених українським законодавством, гарантує безпеку нашої продукції для Вас та членів Вашої родини.

 ➥ ПРАВИЛЬНІ УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ГОТОВИХ ВИРОБІВ

Ще одна велика перевага власного виробництва – можливість забезпечити відповідні умови зберігання як для готових виробів, так і для комплектуючих, витратних матеріалів. Наявність складського приміщення та складського обліку дозволяють зберігати всі комплектуючі матеріали в правильних умовах, а також допомагає регулювати процеси своєчасного транспортування готових замовлень.