Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


БЕЗКОШТОВНІ ВИМІРИ ТА ПРОРАХУНКИ

Визначення точних розмірів – дуже важливий процес, який впливає на виготовлення та правильність установки готового виробу. Від точності вимірів залежить функціональність, надійність та безпека готової конструкції. Тому дуже важливо, щоб всі виміри були виконані правильно та точно. З цим завданням дуже легко впорається спеціаліст, який має відповідні знання та вміння, а також великий досвід роботи.

Чому проведення вимірів та прорахунків варто довірити спеціалісту «Північ Вікна»?

  1. Професійний замірник максимально точно та правильно зробить заміри, з урахуванням всіх нюансів, архітектурних особливостей та Ваших побажань.

  2. Ви зможете отримати вичерпну інформацію про всі переваги різних профільних систем, а також поради по експлуатації та уходу за металопластиковими виробами.

  3. Менеджери нашої компанії допоможуть Вам підібрати оптимальну віконну систему, фурнітуру та іншу супутню продукцію, підхожу саме Вашій оселі за технічними характеристиками, дизайном. Зроблять додаткові прорахунки різних варіантів профільних систем. Для того, щоб Ви мали змогу порівняти декілька варіантів, та обрати той, що підійде Вам за технічними показниками та ціною.

  4. Всі виміри, прорахунки та консультації, включаючи виїзд спеціаліста до об’єкта *, виконуються БЕЗКОШТОВНО.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИЇЗД ЗАМІРНИКА:    (044) 250-33-58; (067) 503-00-43 

* здійснюємо безкоштовні виїзди на заміри в межах міста Києва