Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Що впливає на строки виготовлення металопластикових виробів?

На терміни виготовлення металопластикової продукції впливає декілька факторів: складність проекту, сезонність та розташування об’єкту.

Розглянемо детально кожен з цих факторів.

  1. Складність проекту.

На виготовлення стандартних вікон та дверей, зазвичай, йде від 3-х до 5-ти робочих днів. Якщо ж Ви замовляєте продукцію нестандартної форми, яка потребує детального опрацювання та індивідуального підходу, строки виготовлення можуть збільшуватись до 10 – 14 робочих днів.

  1. Важливий вплив на терміни виготовлення надає також сезонність. Як правило, під час високого сезону (липень, серпень, вересень та жовтень) завантаженість виробництва металопластикових вікон значно збільшується. Бригади професійних монтажників ледь встигають обслуговувати велику кількість об’єктів. Щоб не набирати некомпетентних працівників, які виконують монтажні роботи менш якісно, нам доводиться незначно збільшувати строки виготовлення, щоб наші бригади встигали обслуговувати всі об’єкти.

  2. Розташування об’єкту, хоч і не дуже суттєво, та теж впливає на строки виконання замовлень по встановленню металопластикових конструкцій. Зазвичай, замовлення в межах міста Києва виконуються трохи швидше, ніж аналогічні проекти в межах Київської області.

На завершенні, варто відмітити той факт, що наявність власних виробничих потужностей та великої кількості монтажних бригад, дозволяє нам дотримуватись своїх зобов’язань та виконувати всі замовлення в терміни, узгоджені з нашими клієнтами.