Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


IQ ENERGY

IQ ENERGY – європейська програма термомодернізації будівель, підготовлена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Основне завдання цієї програми – збільшення енергоефективності жилих будинків в Україні за рахунок ефективної термомодернізації.

Завдяки співпраці «Північ Вікна» з європейським концерном REHAU, ми є офіційним партнером цієї програми. Продукція REHAU, яку ми використовуємо для виробництва металопластикових вікон, відповідає всім європейським стандартам якості та має всі необхідні сертифікати та технічні паспорти. Саме це надає можливість нашим клієнтам брати участь в програмі енергоефективності, отримувати «теплі» кредити та при цьому, заощаджувати до 35% на утепленні своєї оселі.

В межах реалізації цієї програми, ЄБРР співпрацює з фінансовими організаціями України (УкрСиббанк, Райффайзен Банк Аваль), які кредитують проекти за програмою енергоефективності.

Як стати учасником програми?

  1. Для того, щоб взяти участь в програмі, зайдіть на http://www.iqenergy.org.ua/ та виберіть один із варіантів віконних систем REHAU, які запропоновані на сайті. Після цього, Вам необхідно згенерувати сертифікат відповідності та роздрукувати його. Для цього на сайті передбачена детальна інструкція, яка допоможе Вам без зайвих труднощів впоратись з цим процесом.

  2. В офісі компанії «Північ Вікна» ви отримаєте рахунок-фактуру та специфікацію на енергоефективні вікна.

  3. Для оформлення кредиту на придбання металопластикових вікон, зверніться в найближче відділення банку-партнера програми. При собі ви повинні мати сертифікат відповідності (який Ви згенерували і роздрукували на сайті), рахунок-фактуру та специфікацію, отриманні в нашому офісі, а також паспорт та ідентифікаційний код.

  4. Ми встановлюємо Вам нові вікна, а Ви фіксуєте на фото весь процес, від початку до кінця (до, під час та після встановлення).

  5. Щоб отримати грант, необхідно пройти реєстрацію на сайті програми http://www.iqenergy.org.ua/. Це необхідно зробити не пізніше 4 місяців з моменту отримання займу. Після реєстрації, на вказану Вами в заявці адресу електронної пошти, Ви отримаєте лист з детальною інструкцією.

  6. Процес затвердження гранту в системі триває не більше 30 календарних днів. Отримати виплату Ви зможете у відділенні комерційного банку, в якому ви отримали кредит для участі в програмі термомодернізації. Виплати гранту здійснюються в євро, у відповідності з офіційним курсом валют НБУ на день оформлення кредиту.

На офіційному сайті програми Фонду енергоефективності http://www.iqenergy.org.ua/ Ви зможете знайти всю необхідну Вам інформацію та відповіді на найпопулярніші питання. Також Ви маєте можливість звернутись на гарячу лінію сайту за телефоном 0-800-505-717 або відправити запит на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Правила та умови отримання кредитів і грантів за Програмою фінансування енергоефективності в житловому секторі України (Програма IQ ENERGY) Ви знайдете за посиланням: http://www.iqenergy.org.ua/landing/files/UA_IQ_Energy_Terms_and_Conditions.pdf