Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

Гарантійний термін – це період часу, в межах якого металопластикова продукція, виготовлена виробником, повинна належним чином виконувати всі свої функції. У випадку, виявлення будь-якої несправності під час цього періоду, виробник бере на себе зобов’язання безкоштовно усунути недоліки, за допомогою ремонту або заміни деяких комплектуючих.

Мінімальні (або рекомендовані) терміни гарантійних зобов’язань встановлюються державою. Для металопластикової продукції цей термін дорівнює 5-ти рокам служби. У свою чергу, виробник може збільшувати гарантійний термін, якщо він впевнений у якості своєї продукції та готовий взяти на себе відповідні зобов’язання по усуненню недоліків, які виникли за цей період.

Гарантійний термін продукції напряму пов’язаний з її якістю. Чим вищі технічні характеристики металопластикових виробів та комплектуючих: профілю, склопакетів і фурнітури, тим більший гарантійний термін обслуговування може запропонувати виробник. Тому, компанія-виробник металопластикової продукції яка збільшує гарантійний термін на свої вироби, впевнена в її якості та може поручитися за її справність, при умові виконання всіх правил використання та регулярному технічному обслуговуванню.

Чим відрізняється послуга технічного обслуговування від гарантійного терміну?

Технічне обслуговування – це належний, систематичний догляд за справним виробом, який забезпечує його повноцінне функціонування в період всього гарантійного терміну і довше.

Будь-які вироби, і металопластикові у тому числі, потребують регулярного технічного обслуговування. На довгу та безперебійну службу Ваших вікон і дверей має вплив регулярний догляд за їх зовнішнім виглядом і технічним станом. Підтримування чистоти, змащування рухомих частин фурнітури мастилом, та їх регулювання – нескладні етапи догляду, які зможуть забезпечити Вам справне функціонування металопластикової продукції в період всього терміну служби.

Технічний догляд не входить до умов гарантійного обслуговування. Систематичне обслуговування вікон і дверей, при наявності певних навичок, може здійснювати сам користувач металопластикової продукції, або скористатися допомогою професіоналів.

У свою чергу, ми пропонуємо Вам 10 років гарантії на наші металопластикові вироби, за умов дотримання всіх правил користування та при регулярному технічному обслуговуванні.