Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


Характерною рисою конструкцій з алюмінію є висока міцність, легкість та зносостійкість. Алюмінієвий профіль виготовляється з композитного матеріалу, до складу якого входять кремній та магній. Завдяки цим характеристикам, він є найкращим матеріалом для засклення фасадів будівель, виготовлення вхідних груп, особливо в місцях загального користування: офісах, магазинах, торговельних центрах.

«Холодний» і «теплий» алюміній

В залежності від енергозберігаючих властивостей, алюмінієвий профіль можна умовно поділити на дві групи. Так званий «холодний» алюміній застосовується в неопалювальних будівлях, які не потребують високих показників з енергозбереження. У свою чергу, «теплий» алюміній, завдяки особливостям конструкції, яка містить в собі термоміст, має високі енергоощадні характеристики. Вироби виготовленні з «теплого» алюмінію ідеально підходять для опалювальних будівель, фасадного засклення бізнес-центрів, зимових садів, для вхідних груп офісів, магазинів та ін.

Нестандартні конструкції

Міцність та висока несуча спроможність алюмінієвого профілю дозволяє створювати світло прозорі конструкції великої площі, включаючи повне засклення фасадів багатоповерхових будинків. Можливість пофарбування алюмінію у різні кольори, дає змогу втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї, які зроблять будь-яку будівлю яскравою та привабливою.