ПЛАСТИКОВІ ВІКНА – ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

 

Коли постає питання про заміну старих дерев’яних вікон, у більшості випадків вибір припадає на користь метало пластикових конструкцій. Така позиція цілком зрозуміла, тому що металопластикові вікна мають багато переваг, які роблять їх безумовним лідером ринку віконної продукції. Ось деякі з них:

ДОВГОВІЧНІСТЬ

40-50 років без зміни технічних характеристик – такий строк експлуатації пластикового вікна. До того ж, висока зносостійкість матеріалів дозволить зберегти привабливий зовнішній вигляд пластикових вікон увесь строк експлуатації.

ГЕРМЕТИЧНІСТЬ

Ущільнювачі високої якості, які використовують при виготовленні віконних систем, дозволяють досягти високої герметичності конструкції. Еластичні та непроникні ущільнювачі, а також висока точність при зборці – запорука ідеальної герметизації вікна.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Пластикові вікна складаються із несучої конструкції – профілю та склопакету. Збільшена товщина скла та знову таки ж, якісні ущільнювачі підвищують звукоізолюючі властивості вікна та надійно захищають приміщення від проникнення шуму.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

Якісну теплоізоляцію забезпечує якісний профіль та склопакет. Чим більше камер в склопакеті, тем менші втрати тепла. Ефективність збереження теплого повітря сягає 80-ти %. Якісні вікна, встановлені за всіма вимогами і стандартами, не промерзають та відмінно витримують впливи низьких температур.

МІЦНІСТЬ ТА ЗАХИСТ

Металопластикові вікна відмінно зберігають форму. На них не впливають перепади температур: їх не веде, вони не розсихаються від спеки та не розбухають від холоду. Також вони надійно захищають приміщення від проникнення пилу, дощу, протягів.

Наразі, це тільки основні переваги метало пластикових вікон. Простота догляду, привабливий зовнішній вигляд, великий вибір кольорових рішень та конфігурацій – завдяки всім цим якостям пластикові вікна міцно зайняли лідируючі позиції на віконному ринку.

Варто зауважити, що якість метало пластикових вікон напряму залежить від якості метало пластикового профілю, з якого виготовляється віконна продукція. Компанія Північ Вікна є авторизованим партнером європейського концерну REHAU – ведучого європейського виробника профільних систем найвищої якості. Завдяки цьому, ми на протязі багатьох років тримаємо високий рівень якості металопластикової продукції.