Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ЧИ МОЖНА САМОСТІЙНО ВСТАНОВИТИ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО?

Встановлення пластикового вікна – процес достатньо трудомісткий. У першу чергу тому, що металопластикове вікно має значну вагу. Наприклад, звичайна двостулкова конструкція розмірами 1,5х1,5 м важить більш ніж 50 кг. При цьому раму необхідно закріплювати в отворі постійно контролюючи рівень відхилення вікна від нормального положення. Потрібно враховувати також і погодні умови: звичайний вітер здатен значно збільшити навантаження та заважати утримувати вікно в отворі в потрібному положенні.

Варто також врахувати висоту будівлі, поверхна якому відбувається встановлення конструкції. Якщо працювати на першому поверсі відносно не так небезпечно, то починаючи з другого поверху та вищезайматись самостійним встановленням точно не варто, по зрозумілим причинами небезпеки.

Приблизно одна година потрібна двом робітникам, щоб встановити вікно (не враховуючи відливи та інші додаткові деталі). Також варто врахувати і якість виконаної роботи – адже досвід і професіоналізм мають велике значення. Окрім цього, при самостійному встановленні збільшується вірогідність зробити брак. До того ж гарантію на самостійно встановлене вікно вам ніхто не дасть. В той час, як досвідчені робітники виключають браку і пластикове вікно буде триматися міцно, а ви отримаєте гарантію на виконанні роботи.

Беручи до уваги все вище описане, встановлення пластикового вікна все ж таки варто довірити професіоналам.

Компанія «Північ Вікна» має величезний досвід у виготовленні та встановленні метало пластикових конструкцій, як для великих будівельних компаній, так і для індивідуальних замовників.

Довірте виготовлення та встановлення ваших вікон професіоналам!