Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ЩО ВПЛИВАЄ НА ВАРТІСТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВОГО ВІКНА?

 

ЩО ВПЛИВАЄ НА ВАРТІСТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВОГО ВІКНА?

Розглянемо детально, що в першу чергу впливає на вартість метало пластикового вікна.

  1. Конфігурація вікон та їх розмір.

Прямокутна форма вікна вважається стандартом і виробник пластикових вікон, вказуючи орієнтовні ціни на свою продукцію, відштовхуються саме від такої форми. Треба враховувати, що конструкція прямокутної, круглої чи овальної форми буде коштувати дорожче.

З впливом розміру на ціну все значно простіше: чим менше розмір, тим дешевша вартість конструкції.

  1. Кількість стулок.

Розділення конструкції на стулки потребує більшої кількості ПВХ профілю, тому чим більше стулок, тим вища вартість вашого вікна.

  1. Функціональні особливості вікна.

Глухе вікно  або таке, що відчиняється, наявність зимового/літнього режиму провітрювання, а також наявність додаткових матеріалів (відливів, підвіконь, москітних сіток та ін.) – все це здатне збільшити кінцеву вартість металопластикового вікна.

  1. Склопакети.

Найдешевший варіант – однокамерний склопакет. Двокамерні, енергозберігаючі, тоновані – будуть коштувати дорожче.

  1. Колір профілю.

Вироби з білого пластику – найдешевші. Кольоровий або ламінований профіль здатен підкреслити індивідуальність ваших вікон, але такі варіанти виконання будуть коштувати значно дорожче. В середньому вартість на вікна з кольорового пластика на 35-40% вища, ніж на аналогічні вироби білого кольору.

  1. Якість матеріалів та комплектуючих.

Останній пункт нашого списку, але далеко не останній за важливістю. Виробники якісного профілю та фурнітури піддають свою продукцію всебічним дослідженням на міцність, зносостійкість та безпечність. Адже якість матеріалів напряму впливає на функціональність і строк експлуатації готового виробу. Купуючи металопластикові вироби перевірених виробників, ви отримуєте якісну продукцію, яка буде радувати вас справною роботою та ідеальним зовнішнім виглядом багато років.

На закінченні статті, варто зазначити, що ціни, які пропонують виробники на стандартні вироби, зазвичай сформовані з розрахунку мінімальних функцій та комплектації. Щоб дізнатись реальну вартість вікна в вибраній вами комплектації, варто замовити попередні прорахунки вартості. Тим більш, що компанія «Північ Вікна» виконає всі розрахунки БЕЗКОШТОВНО. Для цього, Вам необхідно зв’язатись з нами за допомогою кнопки «ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК» або будь-яким іншим зручним для вас способом.