Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ЯК ЗАОЩАДИТИ НА ВСТАНОВЛЕННІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН БЕЗ ВТРАТИ ЯКОСТІ: 5 ВАЖЛИВИХ ПОРАД

Заміна вікон у квартирі або домі – достатньо велика стаття витрат. Кожен з нас намагається підійти до цієї справи якомога відповідальніше та вибрати якісні металопластикові вироби перевірених виробників. Ось декілька порад, як отримати якісний продукт та при цьому ще трішки заощадити.

  1. ОБИРАЄМО ЗИМОВИЙ ПЕРІОД.

Встановлюючи вікна у холодну пору року, покупець має гарну можливість отримати якісну продукцію та послуги за помірну ціну. Адже зима, м’яко кажучи, далеко на самий завантажений сезон для виробників металопластикових вікон. Тому багато компаній роблять знижки на виготовлення та встановлення метало пластикових виробів. До того ж, приємним бонусом для вас стане висока швидкість виконання замовлення. Все ж з тої причини – низька завантаженість замовленнями в зимовий період.

  1. ВИЗНАЧАЄМОСЬ З ОПТИМАЛЬНОЮ КІЛЬКІСТЮ СКЛОПАКЕТІВ.

Якщо ваші вікна виходять на тихий двір, то цілком можливо трьох камерного склопакета буде більш ніж достатньо, щоб забезпечити гарну звукоізоляцію та ефективний захист від холоду. Тому перш ніж замовляти вікна, варто врахувати всі деталі та обов’язково обговорити їх з компанією виробником, для того щоби не переплачувати зайвого за опції, які вам не потрібні.

  1. ПРИДІЛЯЄМО УВАГУ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ.

Глухі вікна завжди значно дешевші, аніж ті що відчиняються. Але без провітрювання дуже важко зберегти здоровий мікроклімат у вашій оселі. Зручне та бюджетне рішення – чергування глухої стулки з тою що відчиняється. Такий варіант допоможе зекономити та при цьому не вплине на мікроклімат вашої оселі. Та і прибирання таких вікон зі сторони вулиці безпечне, головне щоб ширина стулки не була завбільшки 50 сантиметрів.

  1. ЗАОЩАДЖУЄМО НА ОБСЯЗІ ЗАМОВЛЕННЯ.

Чим більший об’єм замовлення, тим більшу знижку може запропонувати компанія виробник. Тому робити встановлення відразу 3-х вікон вигідніше, аніж одного.

  1. КРЕДИТНІ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ.

Програми енергозаощадження допомагають зекономити на встановленні метало пластикових вікон до 35% від їх вартості. Подбавши про термомодернізацію власного житла та виконав декілька нескладних умов, ви маєте можливість отримати компенсацію на встановлені вікна до 35%. Компанія «Північ Вікна» є офіційним партнером програми «IQ ENERGY», завдяки співпраці з європейським концерном REHAU. Дізнайтесь детальніше щодо програми енергоефективності , на нашому сайті за посиланням: https://goo-gl.su/xmsrD .

Якісні металопластикові вікна прослужать вам не одне десятиріччя, тому підходити до їх встановлення варто з розумом. Визначитись з оптимальним вибором склопакетів саме для вашої оселі та прорахувати попередню вартість виготовлення та встановлення  нових вікон допоможуть спеціалісти компанії «Північ Вікна». Для отримання детальної інформації та замовлення безкоштовних прорахунків, ви можете зв’язатись з нами натиснув кнопку «ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК» або будь-яким іншим зручним для вас способом.