Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Зазвичай більшість людей вважає, що встановлення металопластикових конструкцій краще здійснювати під час теплої пори року. Однак, спеціалісти з монтажу дотримуються іншої точки зору: встановлення пластикових вікон в зимовий період має вигідні моменти для клієнта, а також деякі переваги, яких немає при встановленні вікон у літній період.

Спочатку, розглянемо особливості встановлення метало пластикових вікон в зимовий період.

  • У холодну пору року категорично не рекомендується встановлювати вікна відразу після їх доставки, тому що під впливом низької температури можуть змінитись розміри віконної рами. Металопластикові конструкції повинні знаходитись деякий час при кімнатній температурі, тоді деформації і зміни розмірів вдасться уникнути.
  • Температура нижча за -15 градусів, також являється протипоказанням для встановлення пластикових вікон. В першу чергу, така температура може завдати шкоди якості гумового ущільнювача, який може втратити свою еластичність. Що потягне за собою втрати якості встановлення металопластикових конструкцій. Те саме стосується і допоміжних матеріалів: більшість монтажних пін не витримують температуру нижчу за – 15 градусів.

Якщо врахувати ці дві особливості, навіть холодні дні не стануть перешкодою та не вплинуть на якість встановлення і на отриманий результат.

Сучасні технології дозволяють виконувати монтаж пластикових вікон в будь-яку пору року і за будь-яких погодних умов з використанням спеціальних захисних екранів, які затуляють віконні прорізи від снігу та вітру.

Тепер варто відзначити переваги встановлення пластикових вікон в зимовий період.

  • Важливою перевагою є можливість відразу оцінити якість виконаних робіт. Зима дозволяє швидко виявити всі помилки та недоліки монтажу. Полій і протяг відразу покажуть, що було зроблено не так і нададуть можливість швидко виправити всі помилки.
  • Зимою падає попит на встановлення метало пластикових конструкцій і саме це дає покупцеві можливість отримати якісні послуги в найкоротший термін. Тому що завантаженість у будівельних компаній мінімальна і вашому замовленню зможуть приділити максимум часу та уваги.
  • Та найголовніше – цінова політика. Більшість компаній, з метою залучення клієнтів, пропонують суттєві знижки та спеціальні вигідні пропозиції саме до осінньо-зимового періоду.

Тому зима – вдалий час для встановлення метало пластикових вікон. Замовляючи металопластикові конструкції в компанії «Північ Вікна» в зимовий період, ви зможете отримати якісні послуги, швидкий сервіс та цікаві персональні пропозиції.