Металопластикові вікна, двері, балкони

Алюмінієві вікна, двері та фасади

З нами тепліше та затишніше!


МОНТАЖ ВІКОН

На що звернути увагу замовнику під час цього процесу?

На функціональність та надійність експлуатації енергозберігаючих вікон значною мірою впливає якість виконання монтажних робіт. Є деякі моменти у цьому процесі, на які потрібно звернути увагу пересічному покупцеві, щоб у майбутньому, експлуатація нових вікон не створювала зайвих проблем.  Тож на які нюанси потрібно звернути увагу замовнику, під час виконання монтажу вікон?

  1. Точність установки вікна.

Встановлення вікон відбувається не відносно віконного отвору, а суворо по вертикалі та горизонталі. Перевірити точність встановлення вікна допоможе рівень. Звернути увагу потрібно і на віконну стулку: у відчиненому положенні, при відсутності протягу, вона не повинна самостійно відкриватись чи закриватись.

  1. Кількість монтажник кріплень.

Державним стандартом України чітко регламентована кількість скріплювальних виробів та відстань між ними: не більш ніж кожні 700 мм,  для віконного виробу з білого пластикового профілю та для виробів з кольорового ПВХ профілю - не більш ніж кожні 250 мм. При дотриманні цих умов, стандартне вікно 1,5 х 1,5 м, повинно містити 10 кріплень. По три кріплення ліворуч і праворуч, по два кріплення зверху і знизу.  Для великих вікон, кількість кріплень збільшується відповідно до встановлених державних стандартів.

       3. Монтажні шви.

Перевірити герметичність монтажних швів можна рукою. При зачиненому вікні необхідно провести вздовж шва, долонею уловлюючи коливання потоків повітря. Особливу увагу потрібно приділити частині вікна над підвіконням, та під ним. При повній герметичності,  коливання повітря буде відсутнє.

  1. Фурнітура.

Останній крок – перевірка фурнітури. Віконна ручка, а також стулка в усіх режимах повинні відкриватись плавно, без будь-яких ускладнень. Прилягання ущільнювача можна перевірити за допомогою аркуша паперу формату А4. Затиснутий стулкою лист паперу повинен міцно утримуватись. Перевіряти прилягання ущільнювача необхідно по всьому периметру стулки.

Компанія «Північ Вікна» здійснює постійний контроль якості на власному виробництві. Ми дотримуємось професійного та відповідального підходу до виконання всіх державних норм і стандартів, а також до виконання своїх зобов’язань, на всіх етапах виготовлення та встановлення металопластикових вікон. Ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування на протязі 2-х років після встановлення нашої продукції. Та все ж таки, додатковий контроль якості монтажу вікон зі сторони замовника ніколи не завадить та допоможе вам уникнути небажаних наслідків та заощадить час витрачений на усунення помилок.